NOVI USPEH ATLETIČARA SFS BORAC

5 medalja za atletičare Borca na Crnovrškom polumaratonu.
U Boru je 22.septembra održan tradicionalni Crnovrški polumaraton, na kome takmičari SFS Borca uspešno učestvuju poslednjih nekoliko godina, a ovog puta ostvareni su sledeći rezultati:
U konkurenciji seniorki na stazi dužine 21 km, pobedila je Šljivić Marijana u vremenu novog ličnog rekorda, kod veterana na istoj stazi pobedio je Anđelković Mirko, takođe popravivši svoj lični rekord na ovoj distanci.
U konkurenciji seniora u generalnom plasmanu 2. mesto osvojio je Panić Tomislav, koji je srebrnu medalju osvojio i u konkurenciji seniora… Štafeta 3X7 km osvojila je 1. mesto u sastavu Ljubisavljević Tamara, Aleksić Miloš I Đokić Anja.
Sledeći nastup paraćinskih atletičara je na Rtanjskom polumaratonu, koji će biti održan u Boljevcu.